Audiodesign: Autoseadmed / Koduseadmed / E-pood / Blog

Audiodesign - Tehnikablogi

Denon AH-D7200

Sain käed külge Denoni kõige-kõigematele kõrvaklappidele – AH-D7200. Arvustuse lühike versioon: kuradi head on.

Arvustuse pikk versioon allpool

Aleksander Petersoni kõlarite demo

Sel kolmapäeval, 29. juunil, kell 15 tuleb meile Lõunakeskuse salongi külla Aleksander Peterson oma uusimaid kõlareid demonstreerima. Kõik huvilised on oodatud!

Auto akude laadimisest ja probleemid külma ilmaga käivitamisel.

Seoses “ootamatult” saabunud talvega on saanud igapäevaseks  selgitustöö klientidel, kelle sõidukid ei taha kehva aku tõttu käivituda. Kui hommikul aku enam ei jaksa autot käivitada mida siis teha?

Mida on uut telerimaailmas LG 65″ OLED

Kui 2014 aasta suvel teatas Panasonic, et lõpetab plasmatelerite tootmise, siis tabas paljusid  kvaliteetse pildikasti hindajaid löök allapoole vööd. Nimelt pole  LCD tehnoloogia suutnud pakkuda võrdväärset pildikvaliteeti plasmatehnoloogiale. Igasugused imenipid nagu LED taustavalgus ja smart ledi tehnoloogia on ainult asju hullemaks teinud. See pressiteade mõjus nii, et kõik viimased laosolevad Panasonicu plasmatelerite mudelid muutusid järsku defitsiidiks ja neid otsiti igal poolt taga.

Arhitektuuri välkloeng “Helisevad ruumid” by LINDA MADALIK

Kui tavaliselt kulutavad “audiofiilid” järjest suuremaid summasid, ostmaks  järjest paremat ja kallimat tehnikat, saavutamaks parimat helikvaliteeti ja emotsiooni, saab teinekord palju väiksemate investeeringutega kuulamisruumi akustikasse, palju parema lõpptulemuse. Jagan Teiega siin  Eesti parima akustiku LINDA MADALIKU loengut, mis annab natuke aimu ruumide akustikast.

Pioneer SE-A1000 kõrvaklapid

Vaataks põgusalt üle Pioneeri 100-eurosed kõrvaklapid, mis hiljuti poolkogematta võrdlusse sattusid. Oman neid ise paar aastat ja olen igati rahul, aga plaanis on ka pisut kallimad teiseks paariks soetada.

Käed külge – Bowers & Wilkins PV1D subwoofer

Sain mõneks päevaks küüned taha ajada ühele pisikesele nunnule bassikõlarile. B&W PV1D. Etteruttavalt võib öelda, et üks paremaid kompaktseid bassikõlareid, mida kuulanud olen. Formaadilt on tegu 36 sentimeetriseläbimõõduga palliga, milles diameetriliselt vastakuti kaks 20 cm valjuhääldit, esiosas displei ja puutetundlikud nupud, põhja all ühendused toite, signaali, 12V releede ja RS-232 seadistuskaabli jaoks.

Tule kuulama. NAIM MUSO.

Saime kätte esimesed NAIM MUSO juhtmevaba helisüsteemid. Huvilistel võimalik kuulata meie kuulamistoas. Kõik ühes helisüsteem tipptootjalt.

Bowers & Wilkins Niiskuskindlad välikõlarid AM-1

Bowers & Wilkins kõlarid AM-1 on täiesti  ebatavaline lähenemine niiskuskindlate kõlarite tootmisel. Nimelt on kasutatud kõlari tagaseina osa passiivkiirgurina. Iseenesest ei ole passiivkiirguri kasutamises kõlarite tootmise juures midagi erilist, aga välikõlarite juures pole seda varem kohanud.

B&W DIAMOND 804 5 päeva meie salongis testimisel.

Sellel nädalal testime oma kuulamisruumis B&W Diamond 804 põrandakõlarit. Tulge kuulama ja vaatama. Oleme avatud iga päev 10.00-20.00
Testi lõpus avaldame ka pikema arvustuse blogis.
Hind 3500.- eur tk

Wharfedale Diamond 121 riiulikõlarid

Kevade saabudes hakatakse oma ruumides ümberkorraldusi tegema, rõdudel ja terrassidel hoogustub tegevus ja seoses sellega tekib soov oma muusikamängijaid ümber paigutada ja nende võimalused üle vaadata. Järjest rohkem lähevad kaubaks väiksed ja kompaktsed , kõik ühes muusikakeskused, samas ka pisut paremat heli pakkuvad pisemad resiiverid, mille kõlarid asetsevad eraldi . Neile mängijatele sobivate riiulikõlarite leidminsel on ehk abiks väike ülevaade Wharfedale Diamond 121 st. See on Diamond 100 tooteseeria kõige väiksem kõlar.

Rotel RA-12

Muusika kuulamine meediamängijate, (tahvel)arvutite ja telefonide vahendusel on muutumas järjest populaarsemaks. Striimimisteenused annavad ligipääsu miljonitele albumitele, mille füüsilisel kujul äramahutamiseks oleks tarvis tervet eraldi arhiivihoonet ja kõvaketastele ripituna nõuaks sadu terabaite salvestusmahtu. Helikvaliteet praeguste internetikiiruste juures on seejuures adekvaatne – olen proovinud Spotify tasulist versiooni Audio-GD DACi-kõrvaklapivõimendi ja Beyerdynamic DT-660 klappidega ja kuuldavaid pakkimisartefakte minu kõrv ei tuvastanud.

B&W 805 DIAMOND NÜÜD POES

Alates aprillikuust oleme ametlikud B&W  800 seeria edasimüüjad Eestis.
Meie kuulamistoas  nüüd kohapeal B&W 805 Diamond riiulikõlarid. Meie mulje pärast nende riiulikõlaritega tutvumist on väga hea. Mängivad paremini kui paljud põrandakõlarid. Detailsus on muljetavaldav, eriti suurepärane on kõrgete  detailsus. Kuuetollised midbassi elemendid saavad madala otsa  mängimisega kenasti hakkama. Väga nauditav on klassikalise muusika esitamisel keelpillide tämber. Sobivad  peaaegu kõikide muusikastiilide kuulamiseks.

Tulge ja nautige!

UUs kaubamärk meie tootevalikus USHER. Tule kuulama

Nüüdsest pakume USHER audio tooteid.Kohapeal kuulamiseks hetkel USHER DANCER MINI-ONE.

VOL 2 .Audiokaablite testkuulamine, ehk kas signaalikaablil hinnaga 5 eur vs 50 eur VS 500 eur kaablil on vahet?

Laupäevane kuulamisüritus selja taga ja enam vähem välja puhanud. Võtan toimunu mõne sõnaga kokku. Jäin natuke Tartust startimisega hiljaks ja kohale jõudsin alles 11.00. Natuke enne saabumist meenus, et olin unustanud kaasa võtmata XLO reference RCA kaabli. Üks  kiire kõne ja asenduseks leitud XLO ultimate, mis kahjuks asus Viimsis. Nii tekkiski juba ajahäda.

Audiokaablite testkuulamine, ehk kas signaalikaablil hinnaga 5 eur vs 50 eur VS 500 eur kaablil on vahet?

Kõik sai alguse Elfa foorumi teemast

Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

Kuna väga palju inimesi, kes ise pole reaalselt kuulata saanud aga sellegipoolest väidavad erinevaid asju, toetuses internetist loetule, siis tekkis mõte anda kõikidel huvilistele kuulamisvõimalus.

Motoshow 2012 Audiodesign & Alpine

Oleme väljas Tartu Motoshowl, mis toimub  28-30 septembril. Asume B hallis kohe sissepääsu juures. Kohal ALPINE demoauto , praktiliselt kogu Alpine tootevalik ja Motoshow  puhul kõik TOOTED -15%. Väljas ka palju auto elektrilisi lisaseadmeid, Parkimisabid , Alarmid, Mürasummutusmaterjalid Hands-Freed  jne.

500 EUR hinnaklassi kodukinoressiiverite kiirtest.

Kõik algas kliendi soovist saada omale 500 euroses hinnaklassis parima stereoheliga seade. Nimelt on kliendil plaanis osta esialgu odav ressiiver ja korralikud kõlarid, ning hiljem soetada korralik stereovõimendi. Testiks valisime 3 müüdavaimat kaubamärki. PIONEER, DENON, ONKYO. Kohtumispaik Audiocenter kes andis lahkesti oma kuulamisnurga meie käsutusse.  Testis oli kasutusel Qed liini ja kõlarikaablid, ning  DALI Helicon seeria kõlarid. Testi kasutasime  2 lugu plaadilt  Kuulajateks Veikko , Paul, Toomas. Ükski testijates pole otseselt seotud ühegi testis osalenud kaubamärgiga nii, et kellegil polnud oma huve mängus.

Iphone 4 S autohoidja versioon 1

Viimasel ajal on politse aktiveerunud ja püüab ennastunustavalt autoroolis telefoniga rääkijaid. Esmane mõte oli installerida omale BURY puutetundliku displeiga  Hands-Free. Siis aga hakkas tööle ahnusekuradike. Milleks nii kallis seade, kui samasugune või paremgi ekraan on ju telefonil endalgi  küljes.  Mõeldud tehtud, seadmeks ilma displeita Parroti CK 3000  Evolution ja  telefon autohoidjasse.

Denon AH-C360 kõrvasisesed klapid.

Et kõik ausalt ära rääkida, nii nagu oli (võehh, milline stamp wannabe-Agu-Sihvkalik alguslause), peab alustama 31. detsembrist kui sõpradega aastavahetust Pärnus pidades oli vaja mingisugust muusikalist meelelahutust. Võimendi ja kõlaritega pole probleemi – midagi kaasas tassitavat (loe: kaalub vähem kui 20 kilo) leiab kodust ikka. Aga mängija valik osutus huvitavamaks – kes siis viitsib tänapäeval CD-dega mässata või arvutit kaasas tirida. Valik langes krediitkaardi suurusele välkmälul ja SigmaTel STMP3770 kiibil põhinevale 50€ taskupleierile. Mis oskab FLAC-i (Free Lossless Audio Codec) mängida ja üllatuslikult osutus seda tehes üle ootuste hea helikvaliteediga aparaadiks. Välja arvatud kaasapandud nööpkuularid. Nii tekkis mõte hankida kõrvasisesed klapid 20…40€ hinnaklassis. Odavast meelelahutusest sai hoopis kvaliteetse mobiilse muusikakuulamise tagaajamine.

Swansi DIVA seeria 4.2 kõlarid saadav nüüdsest ka valge kõrgläikega.

Swansi DIVA seeria 4.2 kõlarid saadav nüüdsest ka valge kõrgläikega.

Piilume kaane alla: Heed Audio Obelisk Si / X2

Obeliski Si üllatavalt hea heli  pani näpud sügelema. Kuuskant kätte ja kruvima. Kaane alla ei peida ennast mingid  ebamaised jõud. Lihtne ja korrektne vormistus on suurepärase heli aluseks.

Uued tooted meie tootevalikus: HECO Celan GT

Tuntud kõlaritootja HECO on välja tulnud uue kõlariseeriaga CELAN GT mis paistab silma suurepärase viimistluse poolest. Edasiminek on toimunud ka heli osas. Hetkel Meie kaupluses võimalik kuulata CELAN GT  902 ja 302  mudeleid. Mõlemad on juba saanud sisse mängida juba  nädala jagu ja hakkavad vaikselt oma iseloomu näitama.

 

Alpine tooteuudised

 

Anname teada uutest Alpine  toodete lisavõimalustest & soodsamatest hindadest:

NAVIKESKUS  INE-S900 uuel partiil lisandus USB video playback & 2011 kaardibaas

HIND ENNEM 1130€  => UUS HIND ALATES TÄNASEST 990€

Uued tooted meie tootevalikus: HEED AUDIO

Alates sellest nädalavahetusest on meie kuulamistoas Esindatud ka HEED Audio . Hetkel kohapeal OBELISK Si võimendi koos välise toiteplokiga Obelisk X2. Samuti on võimalik kuulata QUESTAR MM korrektorit . Meil endal juba esimesed testid võimendiga tehtud ja tulemused on üle ootuste head. Olete oodatud kuulama.

 

Speedest Dulnlop Nightrace ajal toimunud SQ võistluste tulemused

Suur tänu korraldaja Janekile, ECCTuningule, Noorele tehnikule ja meie toredale kohtunike ja SPL teamile. 2011 Aasta esimene võistlus peetud.

Peatoemonitoride paigaldus 2011 aasta Audi A6 (C7 kere)

 

Mõned näpunäited  kolleegidele ja isetegijale, kes pole veel seda kadalippu läbinud mida meie tunda saime. Esimeseks takistuseks paigaldamisel oli peatoe  istme küljest  kätte saamine. Nagu pikem uurimine näitas tuleb selleks vajutada istme tagakülje  ülaservale peatoe siinide  koha pealt  (vaata pilti). Kui peatugi käes, siis järgmine probleem on peatoe osadeks saamine. Nimelt on Audi ehitanud peatoe sisse keerulise mehhanismi, mille abil saab peatuge ette ja tahapoole nihutada. Vaadates kuidas peatugi on koostatud, paistab et see pole mõeldud lahtivõtmiseks. Peatoe lahtisaamiseks tuleb eemaldada allservas olev katteliist ja sealt kitsuskesest vahest konksuga vabastada 4 lukustit, mis lasevad tagumisel poolel eemale liikuda. Kahe ülemise lukusti  lahtisaamiseks kasutasime lisaks konksule hambaarstipeeglit ja teleskooplampi, kuna kinnitused asuvad konstruktsiooni nurga taga. Peatoes puudub igasugune ruum monitori süvendamiseks ja alpine 7″ monitor mahub sinna ainult ilma paigaldusraamita.

Häid uudiseid autosoundi huvilistele

Majanduslangusega kaasnenud langus auto muusika ja multimeedia vallas suretas vaikselt välja audiovõistluste toimumise. Kokku kuivas nii sponsorite huvi kui ka võsitlejate arv. Nüüdseks on olukorrad paranema hakanud ja seoses sellega on mul heameel tõdeda, et sel aastal toimub kindlasti võistlus Pärnu Nightrace ajal. Samuti on kinnitamisel veel 2 võistlust. Nendest 1 toimuks Augusti teises pooles Tallinnas ja teine Tartu Motoshow ajal.

Väike streovõimendite test. Yamaha. Nad. Denon.

Üks väike võimenditest mille eesmärgiks Yamaha uue seeria stereovõimendite  hinna ja kvaliteedi omavahelise suhte  määramine. Võrdluseks kõrvale konkurendid NAD ja Denon. Kuna kõik võimendi olid uued siis nende iseloomi kindlasti muutub sisse mängides.
TEHNIKA
Kõigepealt sai kuulatud ka Yamaha CDS-2000 CD mängijat võrdluseks testimisel kasutatud C.E.C  Tl 51 XR mängijaga. Kuna C.E.C oli juba sisse töötanud ja sellisel kujul oli kvaliteedi paremus kindlalt C.E.C kasuks siis nii ka jätsime. Kaabliteks kasutasime XLo Ultra kõlarikaablit ja LXo Reference RCA-d. Ise oleks eelistanud ka kõlarikaabliks Reference seeriat, aga odavama otsa Yamaha võimendid ei võimaldanud banaanpistikute kasutamist. See on ka loogiline, kuna sellises hinnaklassist kasutatakse tavaliselt kõige lihtsamaid kõlarikaableid. Kõlariteks AUDESE Excellence 4 ALFSTYLE versioonid.

Suur teleritest

Artikli autor Heigo Ensling

3D keha on valmis, aga vaim on veel nõder.

3d-test1.thumbnailMitme dimensiooniline on teler? Ühe – päris kindlasti mitte, kuigi mõned telerid külgvaates hakkavad juba meenutama kriipsu. Kahe dimensiooniline – kindlasti – ekraan on sile tasand, mille peal meie aju näeb veidi ruumist pilti. Aga kolme dimensiooniline? Kindlasti, jah, sest peale oktoobris läbiviidud testi võib lisaks allakirjutanule seda tõestada ka Paul Lõiv ning Veiko Tunnel, kelle teravad silmad aitasid järjestada 3D telepildid pingeritta.

Selle aasta kevadel näitasid nii Samsung kui ka Sony lühikest aega oma demomudeleid ning väikese ülevaate nende pildist sai lugeda ühest Digi numbris. Vahepeal on hulga vett merre voolanud ning kõikide suurte tegijate 3D toega telerid ka Maarjamaale müüki jõudnud ning oktoobri keskel seisid kuus 3D telerit riviülevaatuseks valmis.

Kas kaablil ja kaablil on vahe? (1)

Lihtne vastus – on küll,  aga selleks, et kogu lugu ausalt ära rääkida, tuleb alustada päevast kui otsustasin oma täisaktiivse helisüsteemi (autos) vahetada passiivsüsteemi vastu. See tekitas omakorda probleemi, millega pole enam aastaid pidanud kokku puutuma – RCA kaabli valik. Mäletan, et varem oli põhiline argument kaablite valimisel mürakindlus. Siiani olin suhteliselt skeptiline selles osas, mis puudutas kaablite mõju helisignaalile endale.

Kolm paari signaalikaableid on igal juhul tuntav väljaminek, seega otsustasin antud teemasse natuke rohkem süveneda. Netiavarustes leiab kommentaare ja ülevaateid seinast-seina. On neid kes peavad kogu kaabliäri parajaks umbluuks, ning on heligurmaane, kes silma pilgutamata nõus “investeerima” tuhandeid kroone ( mõni isegi dollareid) ühte poole meetri pikkusesse kaablijuppi. Paari kuu pikkuse netiodüsseia lõpuks olid tekkinud mingid arvamused ja eelistused. Plaan oli kasutada samasid DLS Ultimate rca kaableid, mis mu süsteemis senimaani protsessorist võimenditesse heli toimetasid.

Lõplike kahtluste hajutamiseks tekkis väike plaan võrrelda erinevaid kaableid soojas ruumis korraliku tehnika taga ning otse loomulikult sobis selleks kõige paremini Audiodesign-i kaupus lõunakeskuses :). Mõeldud – tehtud.

Audiodesign Tartu Sisustus ja Ehitusmessil.

14-16 Oktoober toimub Tartu näituste messikeskuses Sisutus ja Ehitusmess. Info siit http://www.tartunaitused.ee/ehitusmess/2010/index.php/avaleht.html

Meid leiate messikeskuse C hallist. Kohal on SONY 3D  televiisor ja kodukinokomplekt SWANSi, Bower&Wilkinsi kõlaritest DENONI ressiiveriga. Audiofiilidele  C.E.C belt transmissioniga CD mängija koos Almarro lampvõimendiga. Lisaks XLO  kaablid.

Kohtumiseni messil.

10 parimat 3D televiisorit maailmas.

Techradar.com arvates  reastuvad uued 3D telerid alljärgnevalt.

If you’re looking for the best 3D TV, you’ve come to the right place.

We’ve got the ten best 3D TVs on the planet – both LCDs and plasma – and put them all in once place for your decision-making pleasure.

DENON võitis EISA auhinna parima 2 kanali helisüsteemi kategoorias

DENONi äsja müügile saabunud uued stereovõimendi PMA-1510AE ja cd mängija DCD-1510AE pälvisid parima 2-kanali helisüsteemi aunimetuse EISA poolt.

Kuidas uuendada Tomtom GO 750 kaarti. 5 kommentaari

TomTom 750GO kaardi uuendamine

Uued TomTom autonavigaatorid võimaldavad kord kvartalis tasuta uuendada kaarte ehk teiste sõnadega on kahe aasta jooksul võimalik laadida oma seadmesse 750GO või 950 Go kõik uuemad kaardid, mida TomTom selle aja jooksul pakub. Loomulikult saab lisada ka TomTom Map share uuendusi, aga need on kätte saadavad ka kõikidele teistele kasutajatele, sõltumata TomTomi mudelist?

DIGI TV teie autosse 2 kommentaari

Seoses digitelevisioonile üleminekuga, oli 1 juuli paljudele kodukasutajatele raske hetk. Kui kodukasutajate hulgas oli paljudel juba vastav tehnika või ühendus mõne võrguoperaatoriga, siis autoomanikud kes siiani teleripilti nautida said, jäid kõik eranditult pimedaks. Ükski autotootja ei paku siiani MPEG 4 dekodeeeringuga tüünerit autosse.

DIY Turntable

Nendele, kes on lugenud endise Tevalo, tänase Elfa või Elektroonikafoorum.com lehekülgi, peaks olema selline sell nagu WalWal ka tuttav. Infoks muidu, Rapla ürituste jooksul võisite märgata pidevalt suitsetavat, nahktagis kummalist selli – see ongi.

Raplamaa II SQ ja SPL kokkutulek 05.06 LIVE

Täna, juba 7 tunni pärast võib pidada Rapla üritust avatuks. Veel viimased ettevalmistused ennem sündmust käsil, ning võibki võidukalt hommiku poole vaatama hakata. Huvilistele, kes plaanivad homme tulla, siis võtke teadmiseks, et on sümboolsed meened audioaladel osalejatele.3 parimat omas klassis saavad meened ning kõigile kes seotud üritusele kaasaaitamisega tänukirjad

Autostudio 29.05.2010: Helsinki VOL 2

Pärast 2 tundi kestnud tiirutamist mööda Helsinkit jõudsime sadamasse, eelpool mainitud Tomtom tegi endast kõik  võimaliku, et meid takistada, kuid kavaldasime ta üle ning võitsime taaskord. Paraku peab nagu iga võiduka sõjakäiguga seoses nentima fakti, et ka meie seas oli langenuid – Armin on kadunud.Oodata vaid kaks tundi ning ongi algamas pikk ja tüütu

Autostudio 29.05.2010: Helsinki

Olenemata hommikusest raskest äratusest ning pilvisest ilmast tingitud pahurusest mõtlesin, et hoiaks siis blogi lugejaid olukordadega Soome Autostudio SQ võistlustel kursis. Eestlasi Soomes hetke seisuga võistlemas neli. Vene poisid kohal ning meie, nagu tavaliselt, alles laevas. Siiski ei heida me meelt ning katsume võistluspaiga edukalt ülesse leida. Loodame, et tühja akuga Tomtom ning Soome kaasliiklejate harjumatu sõidumaneer takistuseks ei saa.

Audes Mastro 146 on nüüdsest võimalik kuulata meie kuulamistoas.

Kuigi AUDES on mei tootevalikus juba tükk aega, aga siiani puudus võimalus kuulata nende kõige poulaarsemat sarja MAESTRO, siis nüüd parandasime selle vea. Nüüd on meie kuulamistoas uus MAESTRO 146 mudel kõikidele huvilistele kuulamiseks.

Alpine Tooteuudised

UUED TOOTED

Marine tootesarja unikaalne juhtpaneel MC-10 & lisapaneel MC-1  (sobib kasutamiseks ka laevades, autosuvilates või saunades-vannitubades). Võimaldab juhtida Alpine peaseadmeid erinevatest kajutitest, saunaruumidest, tubadest, õuest. Saab lisada kaks täiendavat juhtpaneeli. On vee ja UV kindel.

MC-10 H:2870  , lisapaneel MC-1 H:1995.- 8ac9b3e5cc

Raplamaa II SQ ja SPL huviliste avalik kokkutulek 5. juunil

Raplamaa II SQ ja SPL huviliste kokkutulek 5. juunil.
Kokku tulevad teist korda üle Eestimaa helikvaliteedi ja helirõhu autod.
Erikülalisena on rahvale vaatamiseks tuuningautod ECC Tuning klubist.
Üritus toimub Rapla kultusbändi Spido – “Spido sõprade päeva” raames.
Selle ettevõtmise eesmärk on tutvustada autodega seotud ise tegemisi Raplamaal. Samuti leida uusi huvilisi selle hobiga tegelema.

Jooksev info ja registreerumine Streetrace lehel.

Denoni uued Tooted

Uued järglased saavad senised 1500 seeria tooted:

Alates aprillist on müügil:

DCD-1510AE jaehind koos käibemaksuga 14 990.-
PMA-1510AE
jaehind koos käibemaksuga 14 990.-
TU-1510AE
jaehind koos käibemaksuga 3 890.-

Inglisekeelne pressiteade

Rich sound from various sources thanks to unique Denon technologies
Denon completes their new stereo line-up with high-performance
PMA-1510AE and DCD-1510AE stereo combination

ABC Motors-i Audiolahing

ABC Motors, Alpine, Hertz, Pioneer, Dietz, Abris, Ekspressauto (Delfi) ja Autolehe koostöös on sündinud Eestis esmakordne võistlus, nimega ABC Motorsi Audiolahing.

Võistlus toimub 3 autoaudio tehnikat paigaldava firma vahel, kes selguvad eelvoorus. ABC Motors annab võistlejate käsutusse 3 tuliuut Renault Megane Couped,millele omalt poolt poolt lisavad audiotehnika AS Top Vox (Alpine & Dietz),OÜ Digisound (Pioneer), R&P Grupp (Abris) ja OÜ Monterago(Hertz).

OMNIMOUNTI telerikinnitused ja ja audiomööbel meie kaupluses

Meie poest võite leida erinevaid kinnitusi ja mööblit telerite ja audiosedmete paigaldamiseks firmalt Omnimount. Omnimount pakub väga erineva hinnaskaalaga tooteid . Erilisemateks toodeteks on elektriga liigutatavad ning  kaugjuhtimispuldist juhitavad televiisori seinakinnitused. Omnimount pakub ka vägas laias valikus erinevat audiomööblit ja seintel kinnituvaid tehnikariiuleid.

BLU-RAY laenutus Videoplanetis

Hea uudis kvaliteetse pildi ja heli hindajatele.

Mitmeid aastaid laenutasime klientidele filme VHS formaadis, hiljem lisandus DVD formaat. Nüüd on aga aeg jõudnud nii kaugele, et võime julgelt paisata laenutusse ka Blu-Ray formaadi. Esialgu kõikidesse Videoplanetitesse Blu-Ray laenutusse ei lähe, oleme sorteerinud välja kohad kus tundub, et klientide huvi Blu-Ray laenutuse osas on suurem.

Tartu maraton seab GPS seireseadmetele suusad alla

Alates 2007.a. on SA Tartu Kiirabi ja mitmete teiste erakorralise meditsiiniabi teenistuste brigaadid olnud Häirekeskuse dispetseritele kaardil nähtavad. Reaalajas uuenev ülevaade kiirabide paiknemisest ja hõivatusest on olnud hindamatuks abiks piiratud ressursside järjest efektiivsemal kasutamisel. Tänaseks on interaktiivne kaart jõudnud reanimobiili juhikabiini.

Millega teleritootjad 2009. aastal üllatasid?

Üks aasta hakkab jälle läbi saama ning kõik suured teleritootjad on oma uuemad tehnoloogiad Euroopas avalikkuse ette toonud. Kui lähtuda geograafiliselt vaatenurgast, siis tehnoloogilised uudised on pärit vaid Jaapani ning Korea tipptootjatelt – Sony, Panasonic, Samsung, Sharp, Toshiba, LG ning ainus Euroopa esindaja Philips. Teen tehnilise ja veidi keerulisema ülevaade telerihuvilistele, milliste uudistega tootjad sel aastal välja tulid ja mis need tegelikult tähendavad.

GAMUT i toodete demokuu meie kaupluses.

Neljapäeval siis lõpuks  käisin Tallinnas ja tagasi tulles oli auto peal hinnaline komplekt GAMUTI tehnikat. Väärikamat transporti kompletile oleks raskem pakkuda sest ka minu autos tuksuvad muusikarütmis samasugused SCAN-SPEAKI elemendi kui GAMUTI L5 kodukõlarites. Nüüdsest on  võimalik meie kaupluses näha ja kuulata HI-END komplekti mille hinnaklass on napilt mõni tuhat alla 400 000.-