Audiodesign: Autoseadmed / Koduseadmed / E-pood / Blog

Prindi

DISTANTSKÄIVITUS

 

Secure DS512 GSM-GPS alarm Tänapäeva võimalustega CAN alarm

GSM_GPS_APP_ALARM

Secure DS512 GSM-GPS alarm töötab auto originaalpultidest nagu tavapärane CAN alarm. Häire korral tuleb auto omaniku mobiiltelefonile teade ning Google Maps link auto asukohaga. Mobiililt saab avada auto uksi,  käivitada mootorit või eelsoojendusseadet.

Lisaks auto originaalpuldile ja telefonile on GSM alarmi võimalik juhtida ka alarmi enda puldist (lisa). Sisseehitatud GSM moodul võimaldab autoomanikul saata autole käsklusi, samuti saadab see autoomanikule häireteateid ning tänu GPS-ile ka auto täpse asukoha (auto asukoht Google Maps kaardil).

GSM alarmi saab kasutada nii täisfunktsionaalse autoalarmina kui lihtalt GSM piiparina, mis on ühendatud auto originaal- või järelturualarmiga, st. alarmi saab “pookida” juba olemasoleva autoalarmi külge. Lisaks CAN signaalide lugemisele oskab alarm saata autole käsklusi üle digitaalse võrgu (olevevalt auto CAN võrgu ülesehitusest).

Häire korral auto helistab ning saadab häire põhjuse SMS-iga
Kokku saab seadistada kuni kolm telefoninumbrit, millele seade häire korral kas helistab, saadab sõnumi või teeb mõlemat.
Sõnumi sisu näitab häire tekitanud ahelat (nt. liikumisandur).

Auto GPS asukoht Google Maps kaardil
Häire korral saadab seade automaatselt Google Maps lingi auto asukohaga.
Samuti saab privaatse PIN koodi abil saata autole hetkeasukoha päringu.

Saada autole käsklusi nagu Michael Knight!
Tänu käsklustele saab telefoni abil avada auto uksi, käivitada eelsoojendust (Webasto/Eberspächer) või auto mootorit (eeldab AUX lisamoodulit, mootorikäivituse võimalust tuleb käsitleda autopõhiselt). Käivitusmoodul võimaldab suvel autot jahutada ning talvel eelsoojendada. Mootorikäivituse puhul on vajalik tellida esindusest üks varuvõti. Manuaalkastiga sõidukitele mootorikäivitust me ei paku.

Röövimisvastane režiim võimaldab telefoniga mootorit välja lülitada
Ühendatud mootoriblokeeringu puhul on võimalik auto mootor distantsilt, st. mobiiltelefonilt peatada. Juhul, kui auto satub võõrastesse kätesse, ei jõua autovaras sellega kaugele ning autot positsioneerides leiab ka auto täpse asukoha.

Isiklik pakiautomaat
Kuna telefonist saab avada/sulgeda auto uksi/pagasiluuki (täpne võimalus sõltub autost), on väga mugav kasutada pargitud autot isikliku pakiautomaadina, mille pagasiluuki saate avada ise kasvõi teises riigis asudes. Vt. nt. Volvo “Roam Delivery” kontsepti.

Töötab ka voolukatkestuse puhul ning monitoorib akupinget
Tänu sisse ehitatud akule töötab seade edasi ka akult klemmi eemaldades. Lisaks on võimalik määrata pinge (algselt 11.6V), millest allapoole langedes saadab süsteem omanikule teate.

Juhtimine SMS või mobiilirakenduse abil (Android, iOS app)
Kõiki toiminguid saab sooritada SMS sõnumite või mobiilirakenduse abil. App on tasuta saadaval nii Apple kui Android kasutajatele (TytanGPS nime all nii iTunes kui Google Play poes).

Mootorikäivitus
Hetkel pakume mootorikäivituse võimalust ainult autodele millel on nupust käivitus (Push-To-Start) ning automaatkäigukast. Peagi lisandumas tugi ka süütevõtmega autodele. Mootorikäivituse korral on lisaks vajalik AUX moodul, üldiselt ka RF moodul (kui originaalpult sisselülitatud süüte korral enam ei toimi) ning mootorikäivituse kmpl. vastavalt auto tüübile (nupuga või võtmega käivitus).

Seadme hind koos standardpaigaldusega 495.- EUR

Koos mootorikäivitusega: 950.- EUR

Võimalikud lisad:

 

AUX moodul lisakanali juhtimiseks: 48.00.-

: 36.00.-

 

25.00.-

45.00.-