Audiodesign: Autoseadmed / Koduseadmed / E-pood / Blog

Prindi

Defa Warm Up

DEFA WARMUP autode eelsoojendussüsteemid

Ka täiesti uutel autodel on üks suur puudus - külmal hommikul ei tervita nad juhti oma sooja salongi ja kergesti käivituva mootoriga.

Defa WarmUp elektrilised (220 volti pingel töötavad) eelsoojendused aitavad autol lihtsalt käivituda, nagu siis, kui te oleksite juba mitu kilomeetrit oma autoga sõitnud. Defa eelsoojendus soojendab teie auto mootori ja salongi mugavalt, turvaliselt ja lihtsalt. Defa WarmUp eelsoojendus on kasutajasõbralik süsteem, mis tagab teie autosõidu turvalise ja keskkonnasäästlikkuse. Mõne nupulevajutusega saate teha nii, et teie sõitma hakkamise ajaks on autot lihtne käivitada, salongis on mõnus temperatuur ja aku on täis laetud.

Baaskomplekt:

Komplekti kuulub mootorisoojenduselement ja 2,5m / 5m toitekaabel.

Toitekomplekt koos tarvikutega maksab 2.5m kaabli puhul 55.- EUR ja 5m kaabli puhul 65.- EUR

Sellele lisandub mootorisoojenduselement (60.- kuni 150.-EUR) ning paigaldus al. 90.- EUR

Defa comfortkit:

Defa on loonud suure valiku erinevaid komplekte, mille võimaluste ja hinna seast peaks iga autoomanik leidma omale sobiva.

Kõiki komplekte on võimalik saada ka väiksema 1400W puhuriga, kuid arvestades väikest hinnavahet oleme meie kliimas alati soovitanud valida võimsama 1900W puhuri.

Järgnevalt toome välja kõige populaarsemad neist:

Defa comfortkit ii 1900

Sisaldab 1900W õhukest kaheastmelist (1900W/1400W) salongipuhurit ning kõiki salongi- ja mootorisoojenduse ühendamiseks vajalikke kaableid ja tarvikuid. Toitejuhtme pikkuseks on 2.5m. NB! Sellele komplektile on vajalik juurde osta ka autopõhine mootorisoojenduselement.

HIND 249.- EUR, paigaldus 145.-

 

DEFA COMFORTKIT II 1900+akulaadija

 

Sisaldab 1900W õhukest salongipuhurit ning kõiki salongi- ja mootorisoojenduse ühendamiseks vajalikke kaableid ja tarvikuid. Komplektis on ka 5A akulaadija. Toitejuhtme pikkuseks on 2.5m. NB! Sellele komplektile on vajalik juurde osta ka autopõhine mootorisoojenduselement.

HIND 419.- EUR, paigaldus 165.-

DEFA COMFORTKIT II 1900+AKULAADIJA+taimer

Sisaldab 1900W õhukest salongipuhurit ning kõiki salongi- ja mootorisoojenduse ühendamiseks vajalikke kaableid ja tarvikuid. Komplektis on ka 5A akulaadija ning taimer Futura. Toitejuhtme pikkuseks on 2.5m. NB! Sellele komplektile on vajalik juurde osta ka autopõhine mootorisoojenduselement.

HIND 545.- EUR paigaldus 180.-

 

 

Start Smart Kaugjuhtimispult

Uus Defa Start Smart juhtpult võimaldab kontrollida soojendussüsteemi kaugjuhtimisega puldi abil. Kui siiamaani käis juhtimine kas tubase käivituskella või autos asuva taimeri kaudu, siis nüüd on võimalik soetada ka raadiosidega juhtpult. SmartStart™ on juhtmevaba, kergestiloetava näidikuga juhtseade, mis suudab kahepoolset sidet pidada silmside olemasolul kuni 500 m kaugusele.

Hind: 285.- EUR

TERMINI 1350 Salongisoojenduselement

Eriti väikeste mõõtmetega 220 v 1350 vatine salogisoojenduselement.

Hind: 92-109 EUR

DEFA Minipistik

DEFA minipistik täidab elektrikaitsele asetatud rangemadki nõudmised. Pistiku kuju võimaldab selle paigaldamist kõikide autode välisosadele, ilma auto välimust moonutamata. Kuna pistikut pole vaja paigaldada mootoriruumi, välditakse järgmisi kahjustusi:

  • Võrgujuhe ei saa jääda kapotikaane ja teravate servade vahele.
  • Soovimatud isikud ei pääse ligi mootorile, kuna kapotikaant pole vaja jätta praokile.

Pistikul on paigaldamise jaoks kaasas kinnituskomplekt. Kinnituste jaoks on mitmeid reguleerimisvõimalusi, mis lihtsustab sobiva paiga leidmist. Soovi korral võib pistiku värvida kinnituspinnaga ühte värvi.

DEFA Salongisoojendus

Defa salongisoojendus on väike ja võimas soojapuhur. Saadaval kolme erineva võimsusega: 1400W, 1900W ja 2100W. Salongisoojendusel on PTC (Positive Temperature Coefficient) soojuselement, mille võimsus reguleerub vastavalt sisseimetava õhu temperatuurile. Auto salongi soojenemisel väheneb salongisoojenduse võimsus ja vastavalt ka voolukulu. Salongisoojendusel ei ole hõõguvaid osi, seetõttu puudub ka auto süttimisoht. Salongisoojendusel on automaatne ülekuumenemiskaitse. Kui ülekuumenemiskaitse lülitub välja, võib seda taastada, kui võtta pistik välja ja lasta soojendusel jahtuda umbes 5 min. Lisaks sellele on seadmel veel nn. joodiskaitse. Kui see lülitub välja, tuleb salongisoojendus viia teenindusse kontrollimiseks.

DEFA mootorisoojendus

DEFA on lahendanud mootori soojendamise probleemi olenemata sellest, kas mootor on vesi- või õhkjahutusega, kas jahutussüsteemi maht on suur või väike. Mootorisoojendus peab olema toimiv ja paigaldussõbralik. Olenevalt mootori ehitusest ja paigalduskohast on mootorisoojendajal kaheksa erinevat kinnituspõhimõtet.

Keskmisel autojuhil on aastas umbes 300-500 külmkäivitust. DEFA, Norra Teknologisk Institutt, Soome VTT ja Rootsis asuv Svenska bilprovning on läbi viinud uurimusi, mis näitavad, et moototrisoojendus vähendab kütusekulu 0,1 – 0,5 l käivituskorra kohta,sõltuvalt välistemperatuurist ja külmkäivitusejärgsest tee pikkusest... Kütuse keskmine kokkuhoid mootorisoojenduse kasutamisel käivitus-temperatuuril –2 ?C,sõidu pikkusel 6 km,on 0.3 liitrit / käivitus.

Hind olenevalt automargist: 45-160 EUR

Juhtmekomplekt plokisoojenduse paigalduseks: 55 - 65 EUR

DEFA Akulaadija

Omadused:

  • Sisseehitatud relee mootori- ja salongisoojendaja sisse- ja väljalülitamiseks.
  • Laadija põhineb "switch mode" tehnoloogial, seetõttu on see väike ja kerge (vaid 240g) ja lihtsalt paigaldatav.
  • Pritsmete eest kaitstud (IP44).
  • Uuenduslik laadimistehnika "hellitab" akut. Laadija võib olla pidevalt sisselülitatud.
  • Laadimisvool 3- 10A (sõltuvalt mudelist)
  • Laadimispinge on temperatuurikompensatsiooniga.
  • Kaitstud lühiühenduste ja vale polaarsuse eest.
  • Laadimisfunktsiooni märgutuli.

Laadija töötab alati, kui on sisse lülitatud pinge 230V ja ei sõltu käivituskella väljasõiduajast. Kui aku on laetud, läheb laadija üle säilituslaadimisele. Seade sobib hästi aastaringseks kasutamiseks.

Töötamiseks vajab aku vähemalt 2V vastupinget. Nii välditakse ohuolukordi, näit. vigaste akude laadimisel. Seetõttu ei tohi laadijat kasutada ka 12V vooluallikana (toitetrafona).

Hind: 124 - 174.- EUR

DEFA Käivituskell

Defa käivituskell on Warm Up süsteemi "süda", millega seda kõike juhitakse. Käivituskell hoolitseb selle eest, et auto oleks soovitud ajaks soe. Mõõtmetelt on käivituskell väike, seetõttu on seda eriti lihtne paigaldada.

Käivituskellal on kaks vabalt valitavat väljasõidu aega, mis toimivad üksteisest sõltumatult. Soojendusaja pikkus on valitav: 1h; 2h; 3h ja automaatne (vastavalt välistemperatuurile). Näide: kui olete valinud väljasõiduajaks 08:30 ja soojendusaja pikkuseks 2h, siis soojendussüsteem hakkab tööle 06:30.

Defa Warm Up käivituskellal on ka mitmeid lisafunktsioone:

* Välistemperatuuri näit
* Aku laadimispinge näit
* Nullilähedase temperatuuri hoiatus
* Näidiku taustavalgus, mis põleb sõidu ajal või nuppudele vajutamisel

Hind: 92.- EUR

Rohkem lisainfot Defa toodete kohta leiad Defa koduleheküljelt